Kız Arkadaşımla Yakınlaşma

Selamlar, ben 19 yaşınayeni girdim ama Kankam dediğim Kızla yakınlaşıyoruz! İşin sonu nereye gider bilmiyorum ama ramazan ayında olduğumuz İçin onu sikemiyorum acıkcası.. bir gün işten geldim eve annem ve babam bir yere gideceklerini söylemişti tek kardeşim vardı benim kankam vardı kızla çıkıyorduk telde sex muhabbeti falan yapıyorduk bir baktım babam lar gidince o kızda gelmişti ben sevinçten 4 köşe olmuştum her neyse oturduk tv izlerken bacakalarını falan elliyordum.
Oda iyice azmıştı dedi ki ben vc ye gidiyorum kardeşim içeride tv izliyor tuttum kolundan çektim bunu odama yapıştım dudaklarına göğüslerine falan kucağıma oturdu kızı bozmak istemedim esasen kardeşim evdeydi çok bir şey yapmadık her neyse içeri gittik krşısında oturuyordum benim telime mesaj attı odaya gel diye odaya bir gittim direk dudaklarına götünü falan elledim iyice azdı kız beni yap yap diye bağırıyordu ama yapmadım bekliyordum bakire bulunduğunu kardeşim evde bulunduğu amacıyla yapmadım . şimdi ise her gece rüyalarıma giriyor. Kardeşimden fırsat bulduğum bir günde buna eminim ki onun kızlığı benim olacak bundan sonra dayanamaz duruma geldim zira kendimden geçiyorum. Neyse bunu bu tür anlatayım yaptığım vakit sie uzun bir açıklamalı seks öyküsü olarak anlatacağım. Herkese seksli dakikalar.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • porna oku
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1832 uqg_d-A-KZADA7v-f4GUCLAqb6BVl1oiIgZ16IfW_aYDKRHFFP5J1h6c8MKy7XnV c8f25854fe48d67ab71f404c26f15b5035ddbe4e&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir